Describe a simple process for using rates and unit prices that might help someone who is having difficulty understanding these concepts. Include either an example from the text or one of your own to explain the solution process.

Latest completed orders:

Completed Orders
# Title Academic Level Subject Area # of Pages Paper Urgency